889 946 130

Ilość produktów: 0

Wartość: 0.00 PLN

Zwroty, Gwarancja

 

Odstąpienie od umowy i zwrot towaru

§ 9.

1.       Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni  od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić.

2.       Zwrot jest możliwy gdy towar nie był używany, nie uległ zniszczeniu, nie został otworzony i jest kompletny.

3.    Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym dokumentem sprzedaży (paragon lub faktura) oraz informacją o adresie pocztowym lub numerze konta bankowego, na jakie należy przekazać zwracane pieniądze.

4.    W przypadku przesyłki zwrotnej realizowanej zgodnie z pkt 1, koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Klient. Sklep fisheo.pl nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

5.    Zwrot należnej kwoty równej cenie towaru pomniejszony o koszt wysyłki do klienta nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej, przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na wskazany przez Klienta rachunek bankowy lub adres.

6.    Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres: Firma Colective Jarosław Brykowicz, Jagłowice 10, 68-219 Tuplice.  Zwrot należnej kwoty równej cenie towaru nastąpi w ciągu 4 dni roboczych od rozpatrzenia reklamacji przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na wskazany przez Klienta rachunek bankowy lub adres.

       Zarówno gliny jak i zanęty pakowane są w worki foliowe. Może się zdarzyć, że podczas wysyłki, jakiś worek ulegnie otwarciu. Nie podlega to reklamacji, ponieważ żaden z tych produktów nie traci z tego powodu swoich wartości.             

6.       Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon/fakturę oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.